Rozečių garso izoliacinė medžiaga R2 “AcousticGyps“

 • Kraunamos nuotraukos
  2405
  Į krepšelį 

  “AcousticGyps“ dėžutė rozečių lizdams („AcousticGyps“ dėžutė) - tai specialus langelis, sumontuotas išleidimo vietų ir jungiklių montavimo vietose. Rodyklė R2, atitinka lizdų skaičių, kurie gali būti montuojami į dėžutę 

 • “AcousticGyps“
  “AcousticGyps“ dėžutė rozečių lizdams („AcousticGyps“ dėžutė) - tai specialus langelis, sumontuotas išleidimo vietų ir jungiklių montavimo vietose. Rodyklė R1, R2, R3, R4 atitinka lizdų skaičių, kurie gali būti montuojami į dėžutę. L1 modifikacija sukurta montavimui LED apšvietimui.
  Dėžės naudojamos silpniems garso izoliacijos taškams pašalinti, kurie atsiranda ten, kur yra elektros prietaisų (lizdų, jungiklių ar lempų) įrengimo lizdai. Speciali dėžutės konstrukcija ir garso izoliacinių medžiagų derinys neleidžia triukšmui patekti į gretimas patalpas per perėjimo angas sienose ir gipso kartono pertvarose.
   Taigi, „AcousticGyps“ bokso serijos gaminiai padeda pasiekti visapusišką rezultatą, užtikrinantį garso izoliacijos sistemos vientisumą ir didinant jo efektyvumą. Be to, juos lengva sumontuoti ir tinka tiek rėmo, tiek berėmėms sistemoms. Svarbu pažymėti, kad „AcousticGips“ dėžutės buvo sukurtos atsižvelgiant į galimą gaisro pavojų tose vietose, kur vyksta elektros jungtys. Jie turi ne tik puikias garso izoliacijos savybes, bet ir sumažina gaisro riziką, nes naudoja medžiagas, kurių degumo klasė yra G1( aukšta nedegumo klasė).