Eksploatacinės medžiagos

 • Vibro poveržlė

  Vibro poveržlė naudojama kaip papildomas sluoksnis tarp metalinių elementų, skirta rėmo sistemai atskirti nuo struktūrinio triukšmo. (Pakuotėje - 50 vnt.)

  860
  Vibraciją slopinanti juosta „Tecsound“

  Tecsound“ lipni juosta skirta konstrukcinių elementų izoliacijai nuo vibracijos: profiliams, grebėstams, pakabinamose nuo vibracijos neapsaugotose sistemose, įvairioms tvirtinimo detalėms (6м x 50мм x 2,6мм) .

  1518
  Juosta - Termozvukoizol

  Izoliuoja komunikacijas ir jų praėjimus per sienas ir grindis. Ši medžiaga taip pat naudojama šilumos tinkluose, vandens tiekimo sistemose,

  kanalizacijos kanalizacijos vamzdžiai, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemose.  

  (5м x 180мм x 14мм)  

  1690
  Universalūs klijai „Bautger“

  „Bautger“ galima naudoti baldų gamyboje, kai norima pritvirtinti dekoratyvinius apdailos elementus, užpildą (tinka audiniams, odai, lateksui, sinteponui, vatinui, kokoso pluoštui ir kitiems). Taip pat šiais klijais galite šias medžiagas klijuoti prie kitų pagrindų (mediena, medžio plaušų plokštės, kartonas ir t.t.). 10 l/8kg.

  Talpa 1L. - 9,46 € su PVM

  7250
  Vibroakustinis hermetikas „Sonetic“

  Ši sandarinimo medžiaga puikiai sąveikauja su betonu, plytomis, gipsu, stiklu, emale, metalu, keramika, plastiku, lakuotu ar dažytu medžiu. 

  871
  „Sonokrep Protector“ tiesioginio tvirtinimo kronšteinas su gumine tarpine

  Jis naudojamas sienų, pertvarų ir lubų profilių konstrukcijose ir garso izoliacijos sistemose kaip apsauga nuo vibracijos ir siekiant pagerinti patalpos akustines charakteristikas.  

  270
  Garso izoliacinė sandarinimo juosta „Sonoplat“

  Sandarinimo juosta „Sonoplat“ rekomenduojame naudoti garso izoliacijos sistemose bei sujungimų sandarinimui. Ji puikiai tiks „Sonoplat“ plokščių sujungimui bei įklijoms tarp plokščių po jų montavimo darbų.
  Juostą galima naudoti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. (40м х 50мм) 
    

  824
  Polimerinei sprausteliai garso izoliacijai

  Kitaip nei savisriegiai varžtai, kaiščiai susideda iš plastiko ir nesudaro galimybės perduoti garsą. (Pakuotėje - 100 vnt.)

  1419
  Armavimo juosta

  Turi didelį sukibimą ir lipnumą, yra stipri ir atspari drėgmei. (50м х 50мм)  

  763
  Antivibracinės tvirtinimo detalės „Sonokrep 30“

  Tvirtinimo detalės „Sonokrep EP 30“ naudojamos garso izoliacijos sistemose ir yra skirtos vibracijos slopinimui ir pašalinimui iš profilio konstrukcijos.  

  778